CUMHURİYETİMİZ 95 YAŞINDA

YÜKSEKOKULUMUZ
FAALİYETLERİMİZ
TESİSLERİMİZ
EĞİTİM VE ÖĞRETİM
Keçiborlu Meslek Yüksekokulu, altyapısıyla, ehliyetli ve deneyimli eğitim ve öğretim kadrosuyla başarılı bir eğitim hizmetini sunmaya ve alanında bir ekol olmaya devam etmektedir. Mezunlarımızın işyerlerinden aldığımız övgü dolu söz ve mesajlar bizleri daha çok motive etmekte, yüksekokulu büyütüp geliştirmede büyük bir sinerji sağlamaktadır.

Yüksekokulumuzda ders açığı ve kapasite boşluğu mevcut olmayıp, kadrolu öğretim elemanları tarafından karşılanamayan dersler, üniversitemizden görevlendirilen öğretim elemanları ile kamu ve özel sektörde konusunda uzman öğretim elemanlarınca karşılanmaktadır.

Okulumuz Programlarının hemen tümünde uygulama dersleri vardır. Bunlardan, İşletme, Bankacılık ve Sigortacılık ile Bilgisayar Programcılığı Programı, Bilgisayar Laboratuarında; İklimlendirme-Soğutma Bölümü ile Makine ve Otomotiv, Elektronik Teknolojisi, Elek. Ener. Üretim İletim ve Dağıtım Prog, Mekatronik Programı ise; atölyelerde uygulama yapma imkânı bulmakta, ayrıca Fabrika ve Sanayi Tesislerine düzenlenen teknik gezilerle uygulama dersleri azami düzeyde pekiştirilmektedir.

Neredeyim? KeciborluMyo.net Site HaritasıKeciborluMyo.net » Yüksekokulumuz » Genel Bilgiler » Eğitim ve Öğretim
#6898
BAĞLANTILAR
3.128.107  282  
Copyright 2007 by mCayirLi.net Güncelleme: Aralık 25, 2014
Süleyman Demirel Üniversitesi Keçiborlu Meslek Yüksekokulu, 32700 Keçiborlu / Isparta / TÜRKİYE
Telefon: +90 246 541 36 20 - Faks: +90 246 541 36 10