CUMHURİYETİMİZ 95 YAŞINDA

YÜKSEKOKULUMUZ
FAALİYETLERİMİZ
TESİSLERİMİZ
BARINMA VE ULAŞIM
Yüksekokulumuzun kurulu bulunduğu bölgenin coğrafik yapısı nedeniyle Türkiye'nin her bölgesine karayolu, havayolu ve demiryolu ile 24 saat ulaşım imkânına sahip olması bir cazibe yaratmakta ve tercih edilme oranımızı yükseltmektedir. Ana kampuse çok yakın olmamızın avantajıyla öğrencilerimiz, Üniversitemizin bütün kütüphane, bilgisayar, mediko-sosyal, spor alanları gibi bilimsel ve sosyal imkânlarını her zaman diliminde paylaşma fırsatına sahip olabilmektedirler.

Yurdun her köşesine ulaşım imkânından dolayı, ulaşım yönünden hiç bir sıkıntımız yoktur. Özellikle Afyon - Dinar - Burdur - Antalya ve Isparta yol kavşağında bulunmasıyla ulaşım çok kolaydır. İlçemizden Isparta'ya 25 dakikalık aralıklarla otobüsler karşılıklı sefer yapmaktadır. Yol güzergâhında, Uluborlu ve Senirkent otobüslerinden de faydalanılmaktadır.

İlçemizde birçok Özel Yurt bulunması ile birlikte, öğrencilerimizin çoğu ilçede ev kiralamak suretiyle kalmaktadırlar. Yüksekokulumuzun derneği vasıtasıyla öğrencilerimize yatak, battaniye, karyola, masa ve sandalye cüzi bir ücret karşılığında kiralanmaktadır. Ayrıca bazı öğrencilerimiz Isparta merkez pansiyonlarda veya Kredi ve Yurtlar Kurumunun yurtlarında kalmaktadırlar.

Keçiborlu'ya Ulaşım
Neredeyim? KeciborluMyo.net Site HaritasıKeciborluMyo.net » Yüksekokulumuz » Genel Bilgiler » Barınma ve Ulaşım
#12532
BAĞLANTILAR
3.128.046  221  
Copyright 2007 by mCayirLi.net Güncelleme: Aralık 25, 2014
Süleyman Demirel Üniversitesi Keçiborlu Meslek Yüksekokulu, 32700 Keçiborlu / Isparta / TÜRKİYE
Telefon: +90 246 541 36 20 - Faks: +90 246 541 36 10